אמנת שירות

שירות שוטף ללקוח ואמנת שירות

אמנת שירות זו נבנתה מתוך תפישה הממקמת את הלקוח במרכז העשיה ותוך אמונה כי שרות הניתן תוך אחריות, זמינות, כבוד הדדי, מקצוענות ונגישות, הוא אשר יוצר נאמנות וקשר ארוך טווח.

אמנת השירות מבוססת על חוזר השירות ללקוחות סוכנים ויועצים שפורסם ע"י הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון ביום ה17 לדצמבר 2012, ומביאה לידי ביטוי מענה לציפיות הלקוחות, מקבלי השירות מול סוכן הביטוח נותן השירות כדלקמן:

  1. בעל רישיון סוכן פנסיוני יתייחס ללקוחותיו בהגינות ובכבוד ויכבד את פרטיותם.
  2. בעל רישיון סוכן פנסיוני יפעל לעדכן את לקוחותיו לגבי אופן קבלת שירות ממנו, לרבות דרכי התקשרות, ימי עבודה ושעות קבלת קהל במשרדו.
  3. בעל רישיון סוכן פנסיוני ייתן מענה מתאים ללקוח תוך 7 ימי עסקים מרגע פניית הלקוח המבקש לתאם איתו פגישה או לשוחח איתו.
  4. בעל רישיון סוכן פנסיוני יקיים תקשרות יעילה וזמינה עם לקוחותיו, יספק מענה ראשוני לכל פניה ויספק תשובות ברורות ומנומקות ככל הניתן, כל זאת תוך 3 ימי עסקים מרגע פניית הלקוח.
  5. בעל רישיון סוכן פנסיוני ייתן מענה ענייני תוך זמן סביר מרגע בקשת הלקוח להעברת כל מסמך או אישור וכן להעביר לגוף המוסדי בקשה לביצוע פעולות במוצר וכל זאת מבלי לגרוע מהוראות אחרות בעניין זה.
  6. בעל רישיון סוכן פנסיוני ימסור כל מסמך הקשור ללקוח ונמצא ברשותו על פי דין לרבות לקוח לשעבר וכל זאת תוך 7 ימי עסקים מרגע פניית הלקוח בנושא.
  7. בעל רישיון סוכן פנסיוני ימסור ללקוח שפנה אליו בעניין תביעה, מידע אודות זכויות הלקוח, ויביא לידיעתו את דרכי הפעולה העומדות בפניו בהליך יישוב התביעה.

אנו בחברת פוקוס רואים בשירות ללקוחותינו ערך עליון, על כן מיננו אדם שיפקח על נושא השירות בחברה, במידה ויש ברצונכם לפנות לאותו אחראי להעברת חו"ד, נושאים לשיפור וכו' נשמח אם תעשו זאת לכתובת המייל הבאה ותקבלו מענה תוך פרק זמן קצר.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות